Nejnovější recenze ze sekce Dioptrické brýle

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Výběr obrub
  • Čas doručení

Zkušenost se značkou Kohe by eyerim je skvělá. Pro objednání jsem měl nejdříve strach, abych neudělal chybu, naštěstí ne. Vlastnosti jsou velmi kladné. Příjemné nošení. Čočky jsou velmi kvalitní, za slušnou cenu. Určitě všem doporučuji a už teď se těším na další objednávku :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

• Jednoduché objednání
  • Možnosti různých čoček
  • Balení objednávky
  • Vzhled
  • Není to velké negativum, ale je trochu obtížné si obruby upravit doma

Brýle přes eshop jsem objednával podruhé, na eyerim poprvé. Objednávka brýlí na tomto eshopu byla jednoduchá, neměl jsem žádný problém. Líbil se mi výběr různých druhů čoček. Brýle přišly skvěle zabalené v pěkné krabičce. Celkově jsem s brýlemi spokojený, vypadají stylově a působí kvalitním dojmem. Jediné, co pro mě bylo trochu obtížné, bylo upravit si zahnutí obrub za ušima a nastavení sedýlek na nos. Na sedýlka jsem si taky musel zvyknout, protože tento typ obrub většinou nenosím. Plusem je rozhodně cena, za tuto cenu bych v optice brýle určitě nesehnal. Nákup na eshopu eyreim můžu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Anita

• Zatemnovací skla
  • Sedí na nose

Bála jsem se tvaru (nosím hranaté) a musím říct, že krásně sednou. Jsou takové jemné na obličeji. A co oceňuji je jak krásně drží a nemají tendenci sklouzávat z nosu dolů oproti konkurenci. Brýle mi dorazili v krásné krabičce a navíc pouzdře. Opravdu pečlivě zabalené

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 24. června 2023

• Kvalita obrouček i čoček
  • Bezpečně balení pro přepravu

Designově hezké obroučky, které dobře sedí na obličeji. I přes minimalističtější rozměry kovových částí, působí velmi robustním dojmem.
Měl jsem možnost je fyzicky vyzkoušet před koupí, ale díky možnosti brýle vyzkoušet i přes online nástroj na webu, je to celkově zajímavá alternativa ke kamenným prodejnám.
Objednání proběhlo naprosto bez problémů a dodaný produkt splňuje všechny očekávané parametry.
Obroučky i službu můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

Zakoupeno v Testuj.to

• Multifokální skla za velmi příznivou cenu.
  • Dodání brýlí trvalo 17 dní, vzhledem k vybraným multifokálním sklům se ale asi nemohu zlobit.

Brýle mne na první pohled zaujaly. Dávají nositeli mladistvý vzhled a široký rozhled. Jsou příjemné na nošení, jsou lehoučké, dobře sedí. Poprvé jsem si dovolil objednat multifokální čočky a učím se s nimi fungovat. Objednání bylo snadné - intuitivní.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristián

• Odolnost
  • Cena ku designu
  • Ze začátku jsem měl děsně otlačený nos

Když mi kurýr přivezl zásilku, tak jsem byl velice překvapen ze zajímavého balení těchto brýlí. Brýle mi perfektně padnou, i když ze začátku, to po pár hodinách nošení bylo utrpení. Měl jsem otlačený nos, ale potřebovalo se to jenom obnosit. Již je to v pořádku a nemohu nic vytknout.
Design je perfektní a strach ze zlomení či ohnutí těch tenkých tyčinek? Již žádný. Jsou velice odolné. Zatím jsem se nesetkal s jediným člověkem, který by mi nepochválil nové brýle (což se mi u bývalých brýlí nestalo)

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Vzhled brýlí ,jejich lehkost
  • Pohodlí objednávky z domova

Měla jsem možnost v rámci testování vyzkoušet brýle Eyerim. Jelikož jsem krátkozraká, vybírala jsem skla s dioptriemi. Objednací formulář je přehledný a díky tomu byla objednávka se zadáním dioptrií ráz dva hotová. Dodány byly brýle velmi rychle,rychleji než bylo uvedeno v potvrzovacím emailu. Brýle jsou elegantní a lehoučké, dioptrie přesně odpovídají potřebě. V budoucnu nebudu mít obavy objednat nové brýle u Kohe by eyerim.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 20. června 2023

• Pohodlnost

Brýle všem doporučuji. Vypadají krásně a přijdou i krásně zabalené. Člověk když je chvíli nebo i dlouho nosí tak ho neboli nic ani neskrabe. Jsou příjemné. Objednání je jednoduché a když si nevíte rady můžete zavolat na jejich linku kde vám poradi . Moderní design brýly.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 14. června 2023

• Kvalita zpracování
  • Odpovídající zhotovení čoček
  • Krásné pouzdro
  • Masivní obroučky
  • Delší doba dodání u prizmatických čoček

Začala bych tím, že jsem si objednala sluneční dioptrické brýle s prizmatickými čočkami. Dále vhledem brýlí, který je líbivý, stylový a pokud jste zkoušeli on-line zrcadlo s projekcí modelu, tak odpovídá reálu. Obroučky jsou masivní s pevnými kloubky a drží hezky na nose bez toho, aniž by tlačily. Čočky jsou vytvořeny správně dle předpisu.
Objednací proces, kdy vybíráte z různých možností byl poněkud složitější, ale to byla moje chyba, protože jsem si nebyla jistá, zda jsem zvolila správnou variantu a zmátly mě názvy.
Dejte pozor na to, že pokud máte prizmatické čočky, tak dodací doba je o 2 týdny delší, což nebylo uvedeno v návodu a tudíž jsem po dvou týdnech od objednání kontaktovala podporu e-mailem. Odtud přišla odpověď rychle a výstižně. Komunikaci tedy hodnotím velmi dobře.
Brýle přišly v krásném žlutém pouzdře a krytu, takže zabalení hodnotím za 1.
Celkově jsem tedy s nákupem velmi spokojena.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 14. června 2023

• Kvalitní a napadité balení
  • Náhradní sada skel
  • Hadřík na čistění
  • Kvalitně zpracované brýle

Velice intuitivní proces objednání, možnost vyzkoušet si brýle přes online kameru. Krásně a kvalitně zabalené. Brýle jsou také krásné, pohodlně se nosí. Dostala jsem k tomu i náhradní skla, jelikož jsem si objednala dioptrická skla proti modrému světlu. Velice rychlé dodání.

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

Přidáno: 13. června 2023

• Kvalita produktu
  • Přehlednost e-shopu

Brýle jsou velice praktické a líbí se mi design. Překvapilo mě, jak dobře sedí na obličeji a jak realisticky byly zobrazeny při vyzkoušení skrze kameru. Do brýlí v případě více dioptrií doporučuji zvolit tenčená skla. Jinak je s produktem zatím celková spokojenost. Potěšilo mě také hezké designové balení s kvalitním hadříkem na čištěni skel.

Ověřený zákazník Testuj.to Ester

Přidáno: 7. června 2023

• Ano

Podle me zkušenosti, je to konečně prodejna, kam vstoupím a nevrha se na mě z každé strany prodejni asistent.
Ale mohu v klidu se porozhlednout , a pote jsem vděčná , že se mě někdo věnuje .
Myslím si že kdokoliv navštíví tuto prodejnu.
Neodejde na prázdno , a odnesete si super zboží .
Můžu všemi deseti doporučit .

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 7. června 2023

• Rychlé dodání, snadné objednání
  • Pěkný design
  • Velice oceňuji možnost virtuálního vyzkoušení brýlí
  • Přehledné webové stránky
  • Zatím nic nemám

Naprostá spokojenost, snadné objednání, rychlé dodání. Velice oceňuji možnost virtuálního vyzkoušení brýlí předem, než se rozhodnete a brýle si objednáte. Pokud máte předpis čoček od očního lékaře, objednání je velice snadné. Stačí vyfotit, zvolit si požadovaný typ čoček a poslat. Dodání brýlí trvá přibližně týden. Naprosto skvělé.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Nnejlepší investice pro moje zdraví
  • Nemám výhrady

Brýle Andrea Black úplně nádherně mi sedi k obličeji. Jsem naprosto spokojená. Brýle jsou podle mojich představ, úplně mi sedí tvar, velikost, můžu teda říct že po nošení mně nebolí hlava. Brýle mi prisli hezký zabalené v krásnej krabícke a dizajnovem obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Zpracovani
  • Kvalitni podpora

Vse probehlo jak melo, bryle jsou krasne a kvalitni, a dle naseho nazoru budou mit vysokou vydrz. Stranka ma velice dobrou podporu, a vse se obeslo bez potizi a sedi jak ma, a to i dioptrie. Velice vsem doporucujeme a chvalime jak kvalitu tak i pristup. Za nas Proste super.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Možnost zatmavených skel
  • Možnost přidání modrého filtru
  • Jednoduchost objednání
  • Krátká výrobní doba
  • Pohodlné nošení (lehkost, nepadají)
  • Krásně sedí a netlačí
  • Informovanost o stavu objednávky
  • Balení

Brýle jsou pohodlné, sedí, nikde netlačí, nesjíždějí. Mají pevný materiál a jsou lehké. Skla jsou velká a jde přes ně krásně vidět v jakémkoliv úhlu, možnost výběru tloušťky skla je velkou výhodou. Balení výrobku je vrstvené a není možné je poškodit přepravou. Čekací doba není dlouhá jako u běžných optik (záleží na požadavku) a cena je skvělá. Samotné objednání je snadné. Objednávkový systém vás navede krok po kroku a není možné žádné informace zapomenout. Doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

Přidáno: 5. června 2023

• brýle jsou pohodlné
  • slušívé
  • zaabarvovací
  • multifokální
  • venku vždy ztmavnou i když nesvítí sluníčko
  • potí se okolo nosu

Brýle Andrea Black jsem si objednala včetně dioptrií dle lékařské vyšetření, které jsem jim naskenoval. Brýle se zbarvují do hněda jsou multifokální. Objednávka proběhla online v pořádku dodací lhůta byla 17 dní.... Brýle jsou moderní, lehké, jen občas se pod nimi potí nos nemají klipy na nos přímo sedí mám je zatím pár dní.... zatím spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 3. června 2023

• Přehledné webové stránky
  • Malá čekací doba
  • Dostupnost
  • Vůbec nic

Dioptrické brýle jsem si objednávala poprvé a měla trochu obavy ale naprosto zbytečně. Brýle sedí perfektně, jsou velmi kvalitní a vidím vše co potřebuji:) Nechala jsem si udělat speciální zatmavovací skla na sluníčko a naprostá spokojenost hlavně do auta. Rozhodně budu přemýšlet o další objednávce brýlí od značky Eyerim

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 2. června 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Pohodlné objednání z domu.
  • Kvalita brýlí.
  • Dioptrické brýle bych raději kupovala v kamenné prodejně -online nejdou pořádně vyzkoušet.

Objednání čoček bylo jednoduché,jelikož jsem znala své dioptrie. Ale není žádná kontrola, jestli tyto dioptrie stále mám. V optice mi vždy zrak zkontrolují,což zde bohužel nejde. Dioptrické bych si takto už nezakoupila... sluneční brýle ano. A tento typ brýlí bych si v kamenné prodejně nezakoupila, protože bych zjistila,že k mému obličeji nesedí, což online nejde úplně zjistit,ačkoliv tam mají kameru s náhledem, tak i přesto to není ono. Každopádně kvalita brýlí se zdá být dobrá.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

Přidáno: 31. května 2023

• Propracované webové stránky
  • Hezky zpracované obruby
  • Možnost ofocení přepisu
  • Snadné vrácení
  • Bohužel nevrací peníze za dioptrické čočky
  • Těžká skla

Rámečky Andrea Black jsou kvalitně provedeny, jsou bytelné, mají kovové nožičky. Nicméně mi přijdou velmi těžké (možná to je způsobeno dioptrickými čočkami). Na nose jsou širší a sjíždějí mi. I přes to, že jsem rozměry měřila podle svých stávajících obrub. Čočky jsem volila dioptrické, sluneční navíc jsem zvolila možnost polarizačních a tenčí tenčích skel. Po vyzkoušení brýlí a jejich váhy bych uvítala možnost volby plastových čoček. Brýle jsou opravdu velmi těžké. Oceňuji propracovaný systém webových stránek. Objednání je velmi snadné. Líbí se mi možnost ofocení přepisu od očního lékaře, nemusíte přepisovat hodnoty. Zásilka přišla pečlivě zabalená. Na stránce je možnost snadného vrácení. Stáčí napsat číslo objednávky a email, vybrat důvod. Nicméně nevrací peníze za dioptrické čočky, což na jednu stanu chápu. Z toho důvodu se mi bohužel nevyplatí brýle vrátit, jelikož čočky stály 2x tolik.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25